Yüzde Yüz Özgün ve Seo Dostu Makaleler

Yüzde yüz özgün ve seo dostu makaleler
Yüzde yüz özgün ve seo dostu makaleler

Dünya genelinde her insan para kazanmak için bazı yollar seçer. Kimisi dükkan açar kimisi şirket kurar kimisi ticaret yapar kimisi de devlet kurumlarında çalışarak para kazanmaya çalışır. Günümüz de her ne  işi yaparsak yapalım yaptığımız işi  ve kendimizi tanıtmanın en önemli unsuru  internet ortamı ve sosyal medya olmuştur.

Günümüz de internet ortamı ve sosyal medya da var olmadan  büyümenin ve yükselmenin olanağı pek yok gibi gözüküyor. İşte bu yüzden atıldığı iş ne olursa olsun yükselmek ve büyümenin peşinde olan herkes web sitesi açtırıp sosyal medya ile paralel olarak yönetmenin düşüncesine kapılmıştır.

Web sitesi açtıran herkesin ilk hedefi hemen Google yahoo yandex gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almak. Tabi bu o kadar da kolay bir konu değil. Tabi sitelerini üst sıralarda göremeyen herkes web de iş yok demeye başlıyor fakat bilmedikleri bir şey var. Site açmakla üst sıralara hemen çıkılmaz düzenli ve özverili bir çalışma ister.

Google’da nasıl üst sıralarda çıkarım ?

Google da üst sıralarda çıkmak isteyen herkes Google nelerden hoşlanır bunu bilip buna göre çalışmalıdır. Google neleri sever peki diye merak ediyorsanız eğer size en önemli noktayı söyleyeyim. Sitenize düzenli bir biçimde içerik girmelisiniz. Tabi ki içeriklerinizi de belli kurallara göre girmelisiniz arkadaşlar.

Google da yükselmek için neler yapmalıyım?

Yüzde yüz özgün ve seo dostu makaleler yazarak içerikleri zenginleştirmeniz lazım.

İçeriklerinizi kesinlikle ve kesinlikle özgün yani benzersiz bir şekilde yazmanız kısacası kopyala yapıştır yapmamanız gerekiyor. Sitenizin hızı vs gibi bir çok etmen olsa da en önemli unsur  özgün ve  benzersiz içerik diğer bir deyimle Yüzde yüz özgün ve seo dostu makaleler. Google içerik kraldır içerik babadır Yüzde yüz özgün ve seo dostu makaleler olmazsa yükselemezsin arkadaş demekten vazgeçmediği sürece  Yüzde yüz özgün ve seo dostu makaleler sitemizin  olmazsa olmazlarından birisidir.

Yüzde yüz özgün ve seo dostu makaleler

Eğer sizde sitenizin Google da yükselmesini istiyorsanız Yüzde yüz özgün ve seo dostu makaleler yazarak sitenizi içerik bakımından zenginleştirmeniz gerekmektedir. Tabi gelişi güzel yazılmış makaleler ile yükselmek te baya bir zorlu oluyor. Tabi birkaç makale yazdım paylaştım tamam neden yükselmiyorum değil olay. Siteniz içerik bakımından ne kadar zenginse o kadar hızlı yükselirsiniz anlayacağını yüzlerce yazı yazmak gerekebilir bazen.

Bu duruma örnek verecek olursak haber siteleri içerik bakımından çok zengin olduğu için her aramada karşımıza çıkabiliyorlar. İşin sıkıcı tarafı Yüzde yüz özgün ve seo dostu makaleler yazmak olabilir. İşte bu noktada sizlere özgün ve seo dostu makaleleri uygun fiyata yazabilirim. R10 üzerinden de makale satışı yapmaktayım.
Makaleleriniz de seo kurallarına uymak sitenizin yükselişini artıracağı için seo konusun da bilgisi olan birisi olarak seo kurallarına uyacağımdan emin olabilirsiniz.

Yüzde yüz özgün ve seo dostu makaleler hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız

 

mskorkt

1994 yılının Nisan ayında Ankara/Altındağ da dünyaya geldim. İlk ve orta eğitimimi sincan keçiören ve karacaören olmak üzere 3 farklı okulda aldığım eğitim ile tamamladım. Lise de bilgisayar merakımdan dolayı seçtiğim Anadolu Teknik Lisesinden mezun olduktan Sonra Çankırı Karatekin Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdim. Zorunlu stajımı Samsung Yetkili servisin de tamamladım. Eğitimini yeni tamamlamış birisi olarak tecrübesizlik nedeniyle yazılım firmaların da iş bulamama sıkıntısını aşmak adına üniversite öğrencilerinin yazılım projelerini ücreti karşılığın da yaparak kendimi geliştirdim. Daha Sonra Netnet ajans Reklam ve İnternet Hizmetleri isimli firmada görev aldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir