Hakkımda

Muhammet Sinan Kimdir?

internet siteleri
sinan korkutun yaptığı internet siteleri

1994 yılının Nisan ayında  Ankara/Altındağ da dünyaya geldim. İlk ve orta eğitimimi sincan keçiören ve karacaören olmak üzere 3 farklı okulda aldığım eğitim ile tamamladım. Lise de bilgisayar merakımdan dolayı seçtiğim Anadolu Teknik Lisesinden mezun olduktan Sonra Çankırı Karatekin Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdim. Zorunlu stajımı Samsung Yetkili servisin de tamamladım. Eğitimini yeni tamamlamış birisi olarak tecrübesizlik nedeniyle yazılım firmaların da iş bulamama sıkıntısını aşmak adına üniversite öğrencilerinin yazılım projelerini ücreti karşılığın da yaparak kendimi geliştirdim. Daha Sonra Netnet ajans Reklam ve İnternet Hizmetleri  isimli firmada görev aldım.

Yazılımcı olarak ilk görevlerim neydi ve nerede başladım ?

Ankara / Kızılay’da  İnternet ve Reklam hizmetleri veren bir firma olan NetNet Ajansta yer aldım. İlk görevlerim üyelik sistemi olan bir internet sitesi geliştirmek oldu. O geliştirdiğim web sitesine dönüp baktıkça aradaki gelişimi görüyor ve mutlu oluyorum. Yeri gelmişken bu sektörde para kazanan arkadaşlara ufak bir tavsiye etmek istiyorum. Siz siz olun ilk projelerinizi saklayınız ve her fırsatta dönüp inceleyiniz. Belki komik gelecektir. Ama dönüp baktıkça kendinizdeki gelişimi görüp hırslanacak ve işinize daha da sahiplenerek bakacaksınız.

Bugünlerde napıyorum ?

İnternet Siteleri

Bugünlerde hala yazılım işleri ile uğraşmaktayım. Kişisel internet siteleri, kurumsal internet siteleri, hazır web siteleri üzerinde değişiklikler ve web siteleri sahiplerine seo konularında hizmet veriyorum. Ayrıca seo dostu makaleler yazarak ta makale satışı yapmaya devam ediyorum.

Yaptığım projeler olsun yer aldığım projeler olsun vakit buldukça web sitem de paylaşıyorum. Yaptığım internet sitelerinin tamamını web siteme eklemek biraz gözüme büyüdür açıkçası.

Her yaptığım işi güzel yapmak isteyen birisiyim her yaptığım işin hakkını vermek isteyen bir vatandaşım.  Hakkını verebildiğim sürece kod yazmaya ve eğlenmeye devam ediyorum…

Referans olarak yayınladığım projeler ve internet siteleri ‘ne bakmak için tıklayın.
Web sitesi ya da diğer hizmetler hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için iletişime geçiniz . İletişime geçmek için tıklayınız.

Ücretsiz Bootstrap Dersleri için  hemen tıkla.
Html5 ve Css dersleri için tıkla.